Otsi!

Vriisea Tiffany

Vriesea Tiffany
Vriisealiste perekonda kuuluvad taimed on üsna populaarsed ja pealegi kergesti hooldatavad. Vriisealised võib jaotada kaheks: ühed, mida kasvatatakse ilusate lehtede pärast ning teised, mis on tuntud pigem oma ilusa õie pooles. Taime kõrgus kõigub 10 cm kuni isegi 2 meetrini. Vriisea Tiffany on väga sarnane nii Vriesea Carly kui ka Vriesea Dracoga. Tiffanyl on ilus punase-kollane sule moodi õis, mis võib ilusana püsida pea 3 kuud.

Hooldusjuhend
Tiffany vajab kõrget õhuniiskust, seega tuleb teda tihti piserdada, kasta tuleb teda aga harva (soovitatavalt pehme veega - väga hästi sobib vihmavesi). Kastmiste vahel peab mulla pealmine kiht läbi kuivama! Nagu kõik epifüüdid, nii on ka Tiffany väga tundlik just ülekastmisele. Kui kahtlete, et kas on vaja kasta või mitte, jätke pigem kastmata, sest liigse niiskusega võivad ta juured väga kergesti mädanema hakata.

Kasvutingimused
Eelistab poolvarjulist kohta, otsese päikesevalguse käes võivad lehed kollaseks või pruuniks muutuda. Keskkond peaks olema soe ning niiske.Leia sarnaseid tooted