Otsi!

Hiina pasunapuu

Rademachera sinica
Hiina pasunapuu on pärit Hiina subtroopilistest metsadest, kus ta kasvab kas väikese põõsa või puuna. Toas kasvab umbes meetri kõrguseks. Lillepoodides müügil olevad rademacherad on tavaliselt 30cm kõrgused, kuid võimalik on saada ka pea meetrist taime.

Hooldusjuhend
Rademachera vajab kõrget õhuniiskust ja tihedat kastmist. Ettevaatlik tuleb olla üle kastmisega! Kui muld läbi kuivab, langetab taim oma lehed. Rademacherat tuleks kasta toatemperatuuril veega ja kastmiste vahel vajab ta ka veega piserdamist.

Kasvutingimused
Kasvamiseks vajab rademachera hea tuulutusega sooja ja valget kohta, temperatuur ei tohiks lanegda alla 17 kraadi. Otsest päikesevalgust ta ei talu, samuti on ta tundlik jahedale tõmbetuulele. Rademachera ei sobi ruumi, kus suitsetatakse, sest seal langetab ta kehva õhutuse tõttu oma lehed. Taimele on oluline see, et tema kõik küljed saaksid piisavalt valgust. Soovitatav on ta asetada kohale, kus ta saaks mitmest erinevast küljest valgust või siis pöörata taime regulaarselt. Kui seda mitte teha, siis arenevad taime valgusepoolsed võrsed palju paremini kui valgust vähe saavad võrsed.

Ei sobi ruumi, kus suitsetatakse!

Leia sarnaseid tooted